E-PSYCHOTERAPIA
Profesjonalne porady z zakresu psychiatrii
 

Psychiatria i psychoterapia

Medycyna jest znaczącą dziedziną współczesnego świata. Wpływa na jakość codziennego życia pojedyńczych ludzi i całego społeczeństwa. Poprzez wpływ na poprawę zdrowia społeczeństwa, medycyna daje szansę na wzrost jakości życia każdego człowieka.

Jedną z wielu dziedzin medycyny wpływającą na komfort życia człowieka jest psychiatria. Jest to dziedzina, która w ostatnim czasie przeżywa ogromny rozwój dając szansę i nadzieję wielu ludziom na możliwość czerpania radości z życia w stopniu jaki jeszcze kilka lat temu był nieosiągalny. Nowe technologie, sukcesy w dziedzinie farmakologii jak również ogromny postęp w doskonaleniu technik psychoterapii jak nigdy wcześniej pozwalają na niemal całkowite niwelowanie objawów niektórych schorzeń psychicznych a w niektórych przypadkach na znaczną poprawę komfortu funkcjonowania w codziennym życiu.

Serwis ten jest częścią Indywidualnej Praktyki Lekarskiej i skierowany jest do osób oraz ich rodzin poszukujących pomocy w leczeniu schorzeń o podłożu psychicznym.

 

Home | O mnie | Doświadczenie i praktyka | Psychiatria i psychoterapia | Szukasz pomocy? | Kontakt
© 2008 Indywidualna Praktyka Lekarska. All Rights Reserved
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree medical web templates